Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
DulovceHľadať
 
 

Helena Vrtichová ,,Október mesiac úcty k starším"

Október - mesiac úcty k starším

26. októbra 2008 vystúpenie Heleny Vrtichovej a detí z našej materskej a základnej školy pri príležitosti „Mesiaca úcty k starším“

Ľudia ju poznajú ako slečna Diridonda, ale samozrejme je to Helena Vrtichová, ktorá je u nás známa viac z hudobnej relácie Repete. Narodila sa 1.12.1952 v Novom Meste nad Váhom. Nosila masívne okrúhle okuliare, brčkavé dlhé vlasy a široké sukne. Naspievala piesne: Džínsy, Príliš mnoho mincí, Tam, kde je dúha, Bez mena, Sombréro už mám, Stratená nádej, Šťastie, Odlet, Diridonda... Pri príležitosti „Mesiaca úcty k starším“ potešila svojimi piesňami aj občanov našej obce v spoločenskom dome. Popoludnie otvoril starosta obce Štefan Caletka.
Privítal všetkých občanov, deti z materskej a základnej školy a samozrejme speváčku Helenu Vrtichovú, ktorá svojim temperamentom urobila veľmi dobrú náladu v sále spoločenského domu. Úsmev a obdiv na tvárach našich starých mám a otcov vyčarili naše deti z materskej a základnej školy. Na každý stôl vyrobili deti zo základnej školy srdiečko:
Vám z detského srdiečka vľúdny pozdrav letí,
veľa zdravia - šťastia od dulovských detí.
Nech Vám úsmev zdobí Vašu tvár
a srdiečko hreje láska a úcta k Vám.
Na záver programu boli deťmi odmenený najstarší pán a najstaršia pani. Bolo to pekné popoludnie. Starší ľudia si zaslúžia úctu. Vekom nadobudli skúsenosti, ktoré môžu odovzdávať mladším. Napokon vďačíme im za život.

 

Helena Vrtichová

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka